Gry podróżne czyli ręcznik szybkoschnący Adventure.

Dzięki polskiej firmie Maloka z Poznania możemy zaopatrzyć się w ręcznik o bardzo ciekawej grafice. Pomysł jest bardzo oryginalny, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów posłuży długie lata.

Cena ręcznika oscyluje w granicy przeciętnej gry planszowej więc warto w niego zainwestować. Jest duży, idealnie nadaje się zarówno na plaże jak i w podróży jako ręcznik kąpielowy. Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze możemy z łatwością zabrać go wszędzie.

Do zestawu dołączone jest wodoodporne etui które może służyć dodatkowo do zbierania pionków. Zbierania pionków? Ale jak to? Tak!!! Aby zagrać, najpierw trzeba zebrać pionki. Mogą to być szyszki, kamienie, zakrętki, monety i wiele innych – pobudźcie swoją wyobraźnię.

Jakie gry mamy do dyspozycji? Każdy z nas je zna:

  • Wspinaczkowa przygoda – Drabiny i węże w wersji alpinistycznej
  • Chińczyk w dżungli – Gra w Chińczyka zwierząt z dżungli
  • Warcaby na pustyni

W pierwszą grę może grać jednocześnie od 2 do 4 graczy, w drugą również, a w trzecią 2. To daje łącznie 10 osób które jednocześnie może pochłonąć granie w proste planszówki na łonie natury.

Czy warto? W 100% TAK! Za atrakcyjną cenę 99zł otrzymujemy wysokiej jakości ręcznik wykonany w Polsce, wodoodporne etui oraz możliwość grania w gry z najmłodszymi w tak kreatywny sposób.

Nasza ocena:

Najniższa cena gry w momencie publikacji: 99zł

Przydatne linki:

Jak pomocny był ten post?

Kliknij na uśmiech aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów 2

Bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *